Brigádník pro pasivní Call Centrum Praha Karlín

Chceš vědět, jak to opravdu chodí v mediálním domě, kde každý den vzniká kvalitní, nezávislé, věcné a vyvážené zpravodajství v Hospodářských novinách a webech Aktuálně.cz a iHned.cz? Zajímá tě práce v médiích a to, jak se u nás dělá moderní žurnalistika?

Chci na tuto pozici

Co vás na této pozici čeká?

  • telefonické kontaktování našich předplatitelů
  • administrace předplatného v našich systémech
  • podpora kolegů v týmu

Co vám nabídneme my?

  • zajímavou pracovní náplň
  • získávání nových zkušeností a příležitost k dalšímu rozvoji
  • pracovní dobu nastavíme dle Vašich možností
  • možnost dlouhodobé brigády
  • finanční ohodnocení s bonusem

Co od vás budeme chtít?

  • dobré komunikační dovednosti
  • pečlivý a spolehlivý přístup
  • hlasový projev bez vad řeči
  • možný nástup ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 10. 12. 2018 do 31. 12. 2018

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

100-120 Kč/hodina

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

Kontakt

Ivana Červená
Telefon: 777 878 404

Chci na tuto pozici Všechny volné pozice