Aktuální volné pozice

Z papírových novin se stávají digitální, nároky na aktuálnost a personalizaci obsahu rostou, stoupá podíl videa. Nic z toho by nebylo možné bez nejmodernějších technologií a lidí, kteří je ovládají. Hledáme někoho, kdo naší partě vývojářů pomůže s OPS částí a našimi projekty jako třeba ihned.cz, aktuálně.cz, centrum.cz, vaření.cz, respekt.cz nebo žena.cz. Tak s námi pojďte měnit svět médií. Hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici:

Vývojář/ DevOps

Koho hledáme?

Hledáme šikovného linuxáře zhýčkaného technologiemi Docker a AWS. Hledáme architekta, který zapadne do party vývojářů a pomůže nám s návrhem produkční infrastruktury pro nové i stávající projekty. Hledáme vizionáře, který chápe výhody automatizace a pomůže nám i sobě ušetřit práci. Hledáme nadšence, kterému nejsou cizí moderní technologie založené na javascriptu. Hledáme kamaráda, který rád pracuje v týmu na denní bázi a občas s námi zajde na pivo.

Možná hledáme právě tebe.

Jak pracujeme?

Snažíme se dělat věci dobře. Kvalitní kus softwaru je pro nás hodnotnější, než rozpadající se slepenina. O kódu i architektuře se hodně bavíme a hledáme nejlepší řešení. Máme rádi CI & CD. Pracujeme agilně, ve scrumu. Máme autonomní týmy, do kterých jdou produktové požadavky a o způsobu řešení i použitých technologiích si rozhodujeme sami. Na starosti máme vše od návrhu aplikace až po její provozování v produkčním prostředí.

Jaké technologie tě u nás určitě neminou?

Dobrá znalost Linux systémů je must-have. Na denní bázi budeš pracovat s AWS, často bude třeba nastavit novou EC2, vytvořit ECS, připravit ELB a nastavit síť ve VPC. Rádi automatizujeme a využíváme k tomu Dockery. Na starších projektech se setkáš i s DEB balíčky a Ansiblem. Denní rutinou bude i skriptování v bashi, případně v pythonu. Dále používáme GIT. Vývojáři programují hlavně v Nodejs a Reactu. Starší projekty pak běží v PHP.

Co nabízíme?

  • Naučíš se mnoho nových technologií a principů
  • Pravidelné přednášky (každý týden) od profíků z oboru
  • Pravidelně jezdíme na různé konference po Evropě - například ReactiveConf v *Bratislavě, Elasticon v Berlíně, SmashingConf v Londýně, AgentConf v Rakousku...
  • Autonomní týmy - určujeme si vlastní způsob řešení a použité technologie
  • Prostor pro rozvoj - můžeš přijít s vlastním návrhem a vylepšením
  • Možnost profesního růstu - máme velké IT oddělení a pokud ti to půjde, určitě se někam vyšplháš 🙂
  • Možný home office - čím dál to máš do práce, tím méně můžeš jezdit:)
  • Nabízíme měsíční příspěvek, když budeš používat vlastní notebook. Tzn. přines si HW a dostaneš ještě každý měsíc peníze navíc
  • A k tomu máme standardní benefity: týden dovolené navíc, plně hrazené stravenky, multisport kartičku (se kterou můžeš sportovat a relaxovat všude po Praze za příjemné ceny) a další.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

ECONOMIA a.s.
Dominika Jiříková