Aktuální volné pozice

Určitě znáte Hospodářské noviny nebo Respekt. My ale hodně pracujeme i na online projektech jako třeba ihned.cz, aktuálně.cz, centrum.cz nebo vaření.cz, žena.cz. Tak s námi pojďte měnit svět médií. Hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici:

Software developer junior/senior

Koho hledáme?

Hledáme javascripťáka. Hledáme talent. Nelpíme na dlouhé praxi ani na tlustém seznamu doporučení. Nekoukáme jen na to, co umíš, ale na to, co bys mohl umět. Používáme mnoho moderních technologií i technik. Není nutné, abys všechny znal, stačí, když nás necháš, abychom tě je naučili.

Jak pracujeme?

Snažíme se dělat věci dobře. Kvalitní kus softwaru je pro nás hodnotnější, než rozpadající se slepenina. O kódu i architektuře se hodně bavíme a hledáme nejlepší řešení. Máme rádi CI & CD. Pracujeme agilně, ve scrumu. Máme autonomní týmy, do kterých jdou produktové požadavky a o způsobu řešení i použitých technologiích si rozhodujeme sami. Na starosti máme vše od návrhu aplikace až po její provozování v produkčním prostředí.

Jaké technologie tě u nás určitě neminou?

Většina projektů je v JavaScriptu. Konkrétně Reactu a Nodejs. K nasazování používáme automatizovaný deploy pomocí Gitu, Dockeru, Codeshipu a AWS. Starší projekty jedou na PHP.

Co nabízíme?

  • Naučíš se mnoho nových technologií a principů
  • Pravidelné přednášky (každý týden) od profíků z oboru
  • Pravidelně jezdíme na různé konference po Evropě - například ReactiveConf v Bratislavě, Elasticon v Berlíně, SmashingConf v Londýně, AgentConf v Rakousku…
  • Autonomní týmy - určujeme si vlastní způsob řešení a použité technologie
  • Prostor pro rozvoj - můžeš přijít s vlastním návrhem a vylepšením
  • Možnost profesního růstu - máme velké IT oddělení a pokud ti to půjde, určitě se někam vyšplháš 🙂
  • Možný home office - čím dál to máš do práce, tím méně můžeš jezdit:)

Abychom mohli posoudit tvoje schopnosti, požadujeme zpřístupnění (např. git) nebo zaslání ukázek zdrojového kódu, ideálně v javascriptu (react, nodejs apod.), se stručným popisem k čemu kód slouží a co dělá.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

 

Kontakt

ECONOMIA a.s.
Dominika Jiříková