Aktuální volné pozice

Economia, a.s., je významným vydavatelem ekonomického a odborného tisku a důležitým hráčem na poli online médií a digitalizace mediálního obsahu. V Agenturě Najisto nabízíme našim klientům v oblati SME možnost úspěšněji podnikat prostřednictvím produktů a služeb internetové propagace.

Dlouhodobá brigáda nejen pro studenty Brno

Co tě na této pozici čeká?

  • telefonické kontaktování našich potencionálních klientů
  • vytváření nabídky na míru
  • podpora kolegů v týmu

Co ti nabídneme my?

  • zajímavou pracovní náplň a získání nových zkušeností
  • získávání nových zkušeností a příležitost k dalšímu rozvoji
  • pracovní dobu nastavíme dle Vašich možností

Co od tebe budeme chtít?

  • dokončené SŠ vzdělání
  • dobré komunikační dovednosti
  • pečlivý a spolehlivý přístup
  • hlasový projev bez vad řeči
  • možný nástup ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Veveří 476/39, 602 00  Brno-Veveří, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 6. 2018 do 30. 6. 2018

Mzda

100-150 Kč/hodina

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Ivana Červená
Telefon: 731 541 420