Aktuální volné pozice

Economia, a.s., je významným vydavatelem ekonomického a odborného tisku a důležitým hráčem na poli online médií a digitalizace mediálního obsahu. V Agenturě Najisto nabízíme našim klientům v oblati SME možnost úspěšněji podnikat prostřednictvím produktů a služeb internetové propagace.

Asistent/ka pro oddělení vzdělávání- brigáda

Náplň práce:

  • spolupráce při přípravě vzdělávacích akcí
  • administrativní podpora při koordinaci vzdělávacích akcí
  • písemná komunikace s externími spolupracujícími subjekty a klienty
  • aktualizace a úprava podkladů ke vzdělávacím kurzům
  • příprava podkladů ke kurzům
  • participace na dalších rozvojových aktivitách týmu

Co očekáváme:

  • student VŠ se zájmem o vzdělávání
  • výborné písemné vyjadřovací schopnosti a gramatika
  • výborná znalost MS Office
  • výborné vyjadřovací schopnosti a gramatika
  • organizační schopnosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a samostatnost
  • výhodou znalost grafických programů a cit pro design

Co nabízíme:

  • mladý pohodový tým
  • flexibilní pracovní doba
  • 100 - 120 Kč/hod
  • Možnost nástupu od července
  • Účast na teambuildingových akcích
  • Moderní společnost, mladý pohodový tým a neformální firemní prostředí. Podívej se na foto z našeho newsroomu http://economia.ihned.cz/kariera/kde-pracujeme/

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 7. 2018 do 31. 7. 2018

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

100-120 Kč/hodina

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Ivana Červená
Telefon: 731 541 420