PHP/JS vývojář

Určitě znáte Hospodářské noviny nebo Respekt. My ale hodně pracujeme i na online projektech jako třeba ihned.cz, aktuálně.cz, centrum.cz nebo vaření.cz, žena.cz. Tak s námi pojďte měnit svět médií. Hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici:

Chci na tuto pozici

Určitě znáte Hospodářské noviny nebo Respekt. My ale hodně pracujeme i na online projektech jako třeba ihned.cz, aktuálně.cz, centrum.cz nebo vaření.cz, žena.cz. Tak s námi pojďte měnit svět médií. Hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici:

PHP/JS vývojář

Koho hledáme?

Hledáme vývojáře. Vývojáře, který bude chtít spolupracovat v týmu. Vývojáře, který se bude chtít učit a rozvíjet. Vývojáře, který bude chtít rozvíjet i své okolí. Vývojáře, který nemusí umět ani znát technologie, které používáme, ale bude mít chuť se s nimi naučit pracovat. Co Ty nebudeš umět, my Tě naučíme, když nás necháš. S technologiemi, které si ještě třeba ani nepoznal, budeš mít možnost u nás běžně pracovat.

Co nabízíme

  • Moderní technologie pro vývoj webových aplikací (PHP 7, React, Node.js, Docker, AWS, Jenkins, Codeship a mnoho dalších).
  • Pravidelné přednášky (každý týden) od profíků z oboru.
  • Účast na různých konferencích po Evropě - například ReactiveConf v Bratislavě, Elasticon v Berlíně, AgentConf v Rakousku, atd.
  • Autonomní týmy: určujeme si vlastní způsob řešení a použité technologie.
  • Prostor pro rozvoj: můžeš přijít s vlastním návrhem a vylepšením.
  • Možnost růstu: IT oddělení je velké, od backendu se můžeš dostat i k frontendu nebo serverům nebo dokonce nějaký tým i řídit.
  • Možnost Home Office: opravdu, v podstatě neomezeně (alespoň jednou za týden bychom Tě rádi viděli), ne jenom 10 dní za rok jako jinde.
  • BYOD: Chceš vyvíjet na svém vlastním vypiplaném železe? U nás máš tu možnost a ještě Ti za to dáme každý měsíc peníze navíc.
  • Budeš mít svého teamleadera, který Ti bude k dispozici. A svůj tým plný lidí, kteří Ti také rádi pomohou.
  • Sedíme v moderní budově s výhledem na redakční týmy Hospodářských novin, Respektu a Aktuálně.cz.

Jak pracujeme

Snažíme se dělat věci dobře. Kvalitní kus softwaru je pro nás hodnotnější, než rozpadající se slepenina. Hlídáme si kvalitu kódu, děláme code review, dodržujeme pravidla OOP, SOLID a Clean Code, testujeme, využíváme automatizace (CI/CD). O kódu se hodně bavíme a hledáme nejlepší řešení. Ve způsobu řešení i použitých technologií máme volnost. Pracujeme agilně, ve Scrumu a Kanbanu. Používáme Bitbucket a úkoly si hlídáme v Jiře.

Neděláme jenom jeden projekt

Seberealizace je u nás možná i na jiných projektech a jiných technologiích. Co třeba Javascript? Node.js, React (Redux). Nebo jiný framework - Nette či náš vlastní. Nevyhovují databáze? Máme tu i Postgre, CouchDB či ElasticSearch. Automatizujeme v Codeshipu.

Zaujalo?

Chceš vědět více nebo si s námi nezávazně popovídat o zajímavé práci? Stav se za námi do Karlína. Posedíme a pohovoříme při dobrém jídle, kávě či čaji. Ty se budeš moci nezávazně dozvědět více informací a my budeme mít možnost Tě poznat.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

 

Kontakt

ECONOMIA a.s.
Dominika Jiříková

Chci na tuto pozici Všechny volné pozice