JavaScript developer

Určitě znáte Hospodářské noviny nebo Respekt. My ale hodně pracujeme i na online projektech jako třeba ihned.cz, aktuálně.cz, centrum.cz nebo vaření.cz, žena.cz. Tak s námi pojďte měnit svět médií. Hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici:

Chci na tuto pozici

Určitě znáte Hospodářské noviny nebo Respekt. My ale hodně pracujeme i na online projektech jako třeba ihned.cz, aktuálně.cz, centrum.cz nebo vaření.cz, žena.cz. Tak s námi pojďte měnit svět médií. Hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici:

JavaScript developer

Média se přesouvají na internet. To umožňují šikovní lidé, kteří ovládají moderní technologie. Pokud tě zajímá, co obnáší vývoj a provozování mediálních webových aplikací s miliony návštěv denně, tak čti dál.

Koho hledáme?

Hledáme kolegu do týmu, který se nebojí javascriptu, baví ho nové technologie a nemá klidné spaní, dokud pro daný úkol nenajde nejlepší řešení.

S čím pracujeme?

Píšeme v aktuálním es7 javascriptu. Frontendy máme napsané v reactu, u některých projektů s použitím reduxu. Aplikace se v první řadě snažíme navrhovat serverless jinak běží v cloudu na virtuálních serverech, které si sami spravujeme. Backendy pohání node.js 10.

Jak pracujeme?

Klademe velký důraz na kvalitu kódu. Všechen kód prochází přes code review a vždy se snažíme najít bezproblémové a udržitelné řešení. Jsme autonomní tým a odpovídáme za technická řešení produktových zadání a následný provoz.

Na čem bys pracoval?

Máme za sebou úspěšný převod Centrum.cz do cloudu a nyní krom průběžného rozvoje se budeme věnovat převodu podobně velké aplikace Vareni.cz což obnáší přepis BE i FE. Další služba která hledá pomoc při opouštění on-premise serverů a pro průběžný vývoj je Aktualne.cz.

Jsme otevřeni i nadšeným juniorním vývojářům. Jestli jsi se ještě nesetkal se všemi výše vyjmenovanými pojmy, tak tuto nabídku vezmi jako příležitost, jak se setkat. Je to jen na tobě.

Taky se můžeš podívat na náš twitter (https://twitter.com/ECODevops), co jsme v poslední době dělali.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

ECONOMIA a.s.
Andrea Vykopalová
Pernerova 673/47
180 07  Praha-Karlín
Česká republika

Chci na tuto pozici Všechny volné pozice