JavaScript developer

Určitě znáte Hospodářské noviny nebo Respekt. My ale hodně pracujeme i na online projektech jako třeba ihned.cz, aktuálně.cz, centrum.cz nebo vaření.cz, žena.cz. Tak s námi pojďte měnit svět médií.

Chci na tuto pozici

Určitě znáte Hospodářské noviny nebo Respekt. My ale hodně pracujeme i na online projektech jako třeba ihned.cz, aktuálně.cz, centrum.cz nebo vaření.cz, žena.cz. Tak s námi pojďte měnit svět médií.

JavaScript developer

Média se přesouvají na internet. To umožňují šikovní lidé, kteří ovládají moderní technologie. Pokud tě zajímá, co obnáší vývoj a provozování mediálních webových aplikací s miliony návštěv denně, tak čti dál.

Koho hledáme?

Hledáme kolegu, který se nebojí javascriptu, nevadí mu pracovat jak na frontendu tak backendu, baví ho nové technologie a nemá klidné spaní, dokud pro daný úkol nenajde nejlepší řešení.

S čím pracujeme?

Píšeme v aktuálním es7 javascriptu. Frontendy máme napsané v reactu, u některých projektů s použitím reduxu. Aplikace se v první řadě snažíme navrhovat serverless, jinak běží v cloudu (AWS) na virtuálních serverech, které si sami spravujeme. Backendy pohání node.js 10. Starší projekty jsou v PHP a běží u nás v serverovně, z které postupně migrujeme.

Jak pracujeme?

Klademe velký důraz na kvalitu kódu. Všechen kód prochází přes code review a vždy se snažíme najít bezproblémové a udržitelné řešení. Jsme autonomní tým a odpovídáme za technická řešení produktových zadání a následný provoz.

Na čem bys pracoval?

Máme za sebou úspěšný přepis a převod Centrum.cz do cloudu a krom průběžného rozvoje se věnujeme přepisu podobně velké aplikace Vareni.cz. Další služba, která hledá pomoc s opuštěním on-premise serverů a s přepisem do javascriptu je aktualne.cz.

Taky se můžeš podívat na náš twitter (https://twitter.com/ECODevops), co jsme v poslední době dělali.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

ECONOMIA a.s.
Andrea Vykopalová
Pernerova 673/47
180 07  Praha-Karlín
Česká republika

Chci na tuto pozici Všechny volné pozice