PHP developer

Určitě znáte Hospodářské noviny nebo Respekt. My ale hodně pracujeme i na online projektech jako třeba ihned.cz, aktuálně.cz, centrum.cz nebo vaření.cz, žena.cz. Tak s námi pojďte měnit svět médií. Hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici:

Chci na tuto pozici

Určitě znáte Hospodářské noviny nebo Respekt. My ale hodně pracujeme i na online projektech jako třeba ihned.cz, aktuálně.cz, centrum.cz nebo vaření.cz, žena.cz. Tak s námi pojďte měnit svět médií. Hledáme nového kolegu či novou kolegyni na pozici:

PHP developer

Koho hledáme?

Hledáme kolegu, který pomůže s rozvojem jednoho z našich klíčových produktů - zpravodajského webu ihned.cz. Ideálnímu kandidátovi nevadí pracovat jak na frontendu tak backendu, je spolehlivý a orientuje se v moderních trendech a technologiích.

Jaký bude tvůj úkol?

Tvým hlavním úkolem bude pomoct teamu s plněním produktových požadavků na nové funkcionality. Dále máme v plánu velké produktové i technické změny. Momentálně například pracujeme na přesunu projektu do cloudu.

Co bys měl umět?

Nutností je předchozí zkušenost s PHP na úrovni OOP. Hodí se i javascript, Oracle, případně jiná relační databáze. Palec nahoru za zkušenosti s AWS, agile, clean code, design patterns a dalšími technologiemi a procesy, které bychom mohli uplatnit.

Čím jsme zajímaví my?

Máme celkem velké IT, kde se můžeš setkat s mnoha technologiemi a lidmi. Od NodeJs až po Céčko, od frontenďáků až po linuxáky. Máme produkty, které generují přes milion návštěv denně. Pracujeme v moderním a žijícím open-space. Podílíme se na tvorbě webů, které znají miliony čtenářů, máme rádi kvalitní a nezávislou žurnalistiku.

Taky se můžeš podívat na náš twitter (https://twitter.com/ECODevops), co jsme v poslední době dělali.

Zaujalo tě to?

Pošli nám svoje CV a přilož nějaké kusy kódu nebo klidně jen odkaz na svůj GitHub. Naše HR se ti ozve a domluvíme si schůzku. Snažíme se být efektivní a děláme jen jedno kolo pohovoru. Taky Tě nebudeme zdržovat žádnou testovací úlohou, raději si povídáme o kódu :)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři.

 

Kontakt

ECONOMIA a.s.
Andrea Vykopalová
Pernerova 673/47
180 07  Praha-Karlín
Česká republika

Chci na tuto pozici Všechny volné pozice