Senior Analytik

Hledáme zkušeného BI analytika a zároveň leadera malého týmu analytiků.

Chci na tuto pozici

Chcete vědět, jak to opravdu chodí v mediálním domě, kde každý den vzniká kvalitní, nezávislé, věcné a vyvážené zpravodajství v Hospodářských novinách a webech Aktuálně.cz a iHned.cz? Zajímá Vás práce v médiích a to, jak se u nás dělá moderní žurnalistika?

Co Vás čeká v prvních 3 měsících:

  • Převzetí analytického týmu, definice strategie týmu a koncepce rozvoje jeho členů (datových analytiků)
  • Seznámení s nastaveným BI konceptem a datovou governance, převzetí odpovědnosti za datový sklad, ETL procesy a reporting
  • Převzetí pravidelného reportingu pro oblast produktového managamentu (printové i elektronické verze našich titulů)
  • Na základě požadavků a potřeb byznysu tvorba analýz a ad-hoc reportů pro podporu řízení a rozhodování
  • Seznámení s problematikou SPIRu a NetMonitoru, převzetí návazných odpovědností

Co očekáváme my:

  • Výborné analytické schopnosti, logické uvažování i komunikační (prezentační) dovednosti
  • Znalosti a praktické zkušenosti v oblasti BI s důrazem na principy datové governance vč. základní architektury a kvality dat
  • Praktické zkušenosti s návrhem a realizací komplexních reportů a dashboardů
  • Znalost a orientace v ETL procesech, schopnost základní ETL tvořit a spravovat
  • Praktická znalost SQL, Rest API - Python výhodou
  • Orientace a znalost v prostředí Google Apps, orientace v Google Analytics
  • Orientace a znalost práce s BigQuery, Keboola a Tableau výhodou
  • Základní manažerské dovednosti, schopnost řídit a motivovat menší tým odborníků

A co nabízíme:

  • Stanete se součástí skvělého týmu Produkt & vývoj, který vyvíjí a provozuje všechny digitální služby společnosti Economia
  • Čekají na Vás data velkých internetových služeb jako jsou Aktuálně.cz, Centrum.cz nebo IHNED.cz i tištěných Hospodářských novin, Respektu nebo Ekonomu, takže se nemusíš obávat, že by se tvoje práce proměnila v rutinu
  • Velký prostor pro seberealizaci
  • Moderní společnost, přátelský kolektiv a neformální firemní prostředí (nejsme kravaťácká firma:)
  • Jsme v Karlíně přímo u stanice metra Křižíkova, kolem jsou kavárny a fajn restaurace.
  • Pravidelné firemní akce a teambuildingy.
  • Nenutíme Vás používat naší techniku. Pokud budete chtít, přineste si svůj počítač a my Vám za to dáme měsíční příspěvek.
  • A k tomu máme standardní benefity: týden dovolené navíc, plně hrazené stravenky, Multisport kartičku (se kterou můžete sportovat a relaxovat všude po Praze za příjemné ceny), firemní angličtinu, tréninky pro vlastní rozvoj a další.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

Kontakt

Andrea Vykopalová

Chci na tuto pozici Všechny volné pozice