Šéfredaktor Právního rádce

Chcete vědět, jak to opravdu chodí v mediálním domě, kde každý den vzniká kvalitní, nezávislé, věcné a vyvážené zpravodajství v Hospodářských novinách a webech Aktuálně.cz a iHned.cz? Zajímá Vás práce v médiích a to, jak se u nás dělá moderní žurnalistika?

Chci na tuto pozici

Mediální dům Economia hledá do týmu zkušeného kolegu na pozici šéfredaktora Právního rádce, odborného magazínu pro právníky.

Hledáme kolegu, kterého tahle oblast bude bavit, bude hledat nová zajímavá témata a ve spolupráci s dalšími autory přinášet čtivé texty do Právního rádce a pravidelných právních rubrik v HN a Ekonomu.

Co budete dělat?

  • celkově zodpovídat za magazín Právní rádce
  • vést a motivovat menší tým redaktorů
  • tvořit špičkový právní obsah do Právního rádce, občas do HN a Ekonomu
  • pokračovat a zlepšovat odborné zaměření právního magazínu
  • komunikovat s dalšími odděleními (obchod, eventy, marketing)
  • spolupracovat na právních eventech

Co očekáváme?

  • velmi dobrou orientaci v právní oblasti, výhodou jsou kontakty v advokátních kanceláří, na soudech i jinde v právní oblasti
  • vysokoškolské vzdělání, právní zaměření velkou výhodou
  • zkušenost z mediálního prostředí
  • kreativitu
  • schopnost proniknout do odborných témat, vyhodnotit a zpracovat do jednoduché a srozumitelné podoby pro čtenáře
  • smysl pro detail, pečlivost
  • výbornou znalost češtiny a stylistické dovednosti
  • pokročilou angličtinu, možnost vést rozhovory a číst zahraniční zdroje v aj
  • odhodlání a vytrvalost

A co nabízíme?

  • Zajímavou a akční práci, která vás nebude nudit.
  • Moderní společnost, přátelský kolektiv a neformální firemní prostředí (nejsme kravaťácká firma :))
  • Jsme v Karlíně přímo u stanice metra Křižíkova, kolem jsou kavárny a fajn restaurace.
  • Pravidelné firemní akce a teambuildingy.
  • Nenutíme vás používat naší techniku. Pokud budete chtít, přineste si svůj počítač a my vám za to dáme měsíční příspěvek.
  • A k tomu máme standardní benefity: týden dovolené navíc, plně hrazené stravenky, Multisport kartičku (se kterou můžete sportovat a relaxovat všude po Praze za příjemné ceny), firemní angličtinu, tréninky pro vlastní rozvoj a další.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

Kontakt

Andrea Vykopalová
Pernerova 673/47
180 07  Praha-Karlín
Česká republika

Chci na tuto pozici Všechny volné pozice