PHP vývojář pro iHNed.cz

Pojďte nám pomoci rozvíjet zpravodajský web, který čte 66 % majitelů firem, zástupců top managementu a veřejné správy. Vaše práce bude vidět!

Chci na tuto pozici

Pojďte nám pomoci rozvíjet zpravodajský web, který čte 66 % majitelů firem, zástupců top managementu a veřejné správy. Vaše práce bude vidět!

PHP vývojář pro iHNed.cz

Chtěli byste pracovat na velkých projektech, kde výsledky Vaší práce sledují statisíce uživatelů? Zajímají Vás média a dění kolem Vás? Pojďte nám pomoci s rozvojem našich produktů jako Aktuálně.cz, DVTV, iHNed.cz či Centrum.cz, které patří mezi špičku na tuzemském mediálním trhu. Pod střechou naší stylové karlínské budovy toho vzniká opravdu hodně, a přesto nejsme rigidní korporace, ale mediální dům s friendly atmosférou.

Koho hledáme?

Pro nově vznikající PHP tým hledáme zkušené vývojáře. Ideálně bychom v našem týmu uvítali péhápkaře, který má zkušenosti s testovatelným a čitelným kódem a refaktoringem větších legacy projektů. Moderní frameworky, ideálně Symfony, Vám nejsou cizí, stejně jako ORM Doctrine a relační databáze. Termíny, jako je DevOps, Agile a CI/CD, jsou pro Vás rutinou a Sebastian Bergmann je Váš nejlepší kamarád, tedy alespoň z příkazovky :-)

Na čem a jak pracujeme?

V současné době běží iHNed.cz nad PHP 5.6 a používá databázi Oracle. Větší část aplikace je postavena z různých komponentů rozličných frameworků. Kód je sice starý, ale stabilní, a daří se nám včas dodávat features jako například paywall pro placený obsah.

Chtěli bychom iHNed.cz migrovat pod PHP 7 a na framework s dobrou trakcí a rozvinutou komunitou, například Symfony.

Rádi bychom využívali možnosti technologií, jako je RabbitMQ a ElasticSearch, začali psát jednotkové testy a rozběhli CI/CD. S těmito technologiemi máme v rámci Economie dobré zkušenosti a nyní potřebujeme někoho, kdo nám je pomůže oživit i na iHNed.cz.

Máme zajímavé plány jak se zaváděním technologických novinek, tak i s rozvojem produktu. Zajímalo by Vás jaké? Je pro Vás výzvou posouvat velké projekty kupředu a troufáte si na vysoce navštěvovaný zpravodajský web? Pak tu pro Vás máme volnou židli u nás na Karlíně!

Zaujala Vás naše nabídka? Tak na nic nečekejte a pošlete nám svoje CVčko (nebo LinkedIn) a rádi se potkáme na kávu, čaj nebo něco ostřejšího v naší vymazlený backstage a probereme možnosti spolupráce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

 

Kontakt

ECONOMIA a.s.
Andrea Vykopalová

Chci na tuto pozici Všechny volné pozice