Zkušený vývojář - teamleader pro Aktuálně.cz

Publikujeme multimediální obsah, od infografik, článků, komentářů, lifestyle magazínu až po televizi DVTV. Pojďte nám pomoci rozvíjet jeden z nejnavštěvovanějších webů na českém internetu!

Chci na tuto pozici

Publikujeme multimediální obsah, od infografik, článků, komentářů, lifestyle magazínu až po televizi DVTV. Pojďte nám pomoci rozvíjet jeden z nejnavštěvovanějších webů na českém internetu!

Zkušený vývojář - teamleader pro Aktuálně.cz

Chtěli byste pracovat na velkých projektech, kde výsledky Vaší práce sledují statisíce uživatelů? Zajímají Vás média a dění kolem Vás? Pojďte nám pomoci s rozvojem našich produktů jako Aktuálně.cz, DVTV, iHNed.cz či Centrum.cz, které patří mezi špičku na tuzemském mediálním trhu. Pod střechou naší stylové karlínské budovy toho vzniká opravdu hodně, a přesto nejsme rigidní korporace, ale mediální dům s friendly atmosférou.

Koho hledáme?

Hledáme team leadera, který by se ujal vedení a směřování menšího vývojového týmu a měl zkušenosti a chuť se rozvíjet v programátorských, analytických a manažerských dovednostech.

Požadujeme zkušeného vývojáře, který se nebojí výzev a hledá smysluplný projekt. Ideálnímu kandidátovi nechybí zkušenosti s agilním vývojem, stejně tak dobré komunikační dovednosti.

Aktuálně.cz stabilně roste a náš brand je stále víc vidět. Abychom mohli lépe doručovat obsah našim čtenářům, potřebujeme zlepšit náš techstack.

Máte chuť nám pomoci a přispět svými zkušenostmi?

Na čem a jak pracujeme?

Poslední rok stavíme novinky na ReactJS a využíváme serveless computingu pomocí AWS Lambda. Máme backend v PHP a Pythonu, který ukládá data do MySQL. Celý náš stack chceme migrovat do AWS a Reactu. Do budoucna plánujeme konsolidovat technologie, které používáme. Rádi bychom přepsali PHP a Python backend do Node.js, takže potřebujeme posílit naše kapacity o vývojáře, kteří mají zkušenosti s refactoringem velkých věcí.

Pracujeme v dvoutýdenních sprintech, děláme pravidelné code-reviews, takže jsme zvyklí dávat i přijímat feedback. Děláme plánovačky, dema, retra i denní stand-upy. Neměříme si čas, ale sledujeme velocity, a daří se nám posouvat i větší věci.

Je pro nás zásadní, abychom si sedli nejen technologicky, ale po lidské stránce.

Jsme součástí velkého mediálního domu, ale máme ve firmě takovou tu domácí atmosféru, která je pro nás důležitá.

Splnujete výše uvedené požadavky a chcete se rozvíjet v obou technologiích?

Tak neváhejte a ozvěte se nám. Těšíme se na spolupráci!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

 

Kontakt

ECONOMIA a.s.
Andrea Vykopalová

Chci na tuto pozici Všechny volné pozice