ReactJS DevOps vývojář pro Centrum.cz

Pojďte nám pomoci rozvíjet rozcestník, který je vstupní branou do online světa pro více jak 4 miliony uživatelů každý měsíc.

Chci na tuto pozici

Pojďte nám pomoci rozvíjet rozcestník, který je vstupní branou do online světa pro více jak 4 miliony uživatelů každý měsíc.

ReactJS DevOps vývojář pro Centrum.cz

Chtěli byste pracovat na velkých projektech, kde výsledky Vaší práce sledují statisíce uživatelů? Zajímají Vás média a dění kolem Vás? Pojďte nám pomoci s rozvojem našich produktů jako Aktuálně.cz, DVTV, iHNed.cz či Centrum.cz, které patří mezi špičku na tuzemském mediálním trhu. Pod střechou naší stylové karlínské budovy toho vzniká opravdu hodně, a přesto, nejsme rigidní korporace, ale mediální dům s friendly atmosférou.

Koho hledáme?

Pro náš vývojový tým hledáme posilu, ReactJS vývojáře, který má zkušenosti s psaním aplikací, které běží v AWS či na jiné cloudové službě, zejména serverless computing. Výhodou jsou zkušenosti s DevOps a správou linuxových serverů. Pozice DevOps je velmi rozmanitá, protože zahrnuje práci od JS na klientské straně až po správu serveru. Mimo psaní HTML a CSS se tak bude stýkat s celým stackem. Ideální kandidát by měl být komunikativní, aby dobře zapadl do našeho týmu.

Děláme si pravidelné code-reviews, takže jsme zvyklí dávat i přijímat feedback. Máme v týmu takovou tu domácí atmosféru, která je pro nás hodně důležitá a chceme někoho, kdo mezi nás zapadne.

Na čem a jak pracujeme?

Iterujeme po malých částech tak, abychom nedělali nic do šuplíku. Sprinty máme dvoutýdenní, děláme plánovačky, dema, retra i denní stand-upy. Neměříme si čas, ale sledujeme velocity a daří se nám posouvat i velké věci.

Náš hlavní projekt je HP Centrum.cz, která je velmi navštěvovaná a máme s ní velké plány. Loni prošla úspěšným přepisem do ReactJS, takže nemáme technologické dluhy, protože se je snažíme splácet od samého začátku.

Neméně důležité je Vaření.cz, které budeme během pár měsíců spouštět v novém kabátě. Ale psst - zatím je to ještě tajemství.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

 

Kontakt

ECONOMIA a.s.
Andrea Vykopalová

Chci na tuto pozici Všechny volné pozice