Operátor zákaznického centra

Chci na tuto pozici

Co vás na této pozici čeká?

  • telefonická a e-mailová komunikace s našimi stávajícími předplatiteli
  • administrace předplatného v našich systémech
  • týmová spolupráce napříč celou firmou Economia a.s.

Od budoucího kolegy očekáváme:

  • dobré komunikační dovednosti
  • hlasový projev bez vad řeči
  • pečlivý a spolehlivý přístup

Co vám nabízíme na oplátku?

  • zajímavou pracovní náplň
  • získávání nových zkušeností a příležitost k dalšímu rozvoji
  • fixní mzda a možnost získat navíc i provize za výbornou práci
  • možný nástup ihned

Jako zaměstnanec Economie můžete využít týden dovolené navíc, sickdays nebo pracovat z domova v rámci home office. Rovněž vám poskytneme techniku potřebnou k vaší práci a plně hrazené stravenky. Neomezujeme zaměstnance striktním dress codem ani přesnými příchody.

Economia se nachází v atraktivní části Prahy – Karlíně, který se vyznačuje skvělou dopravní dostupností ze všech koutů Prahy a také vysokou koncentrací skvělých kaváren a restaurací.
Týmová práce je pro Economii zásadní, proto pořádáme pravidelné teambuildingy, firemní akce a večírky k utužení vztahů napříč všemi týmy.
Podporujeme pracovní i osobní rozvoj zaměstnanců – nabízíme různá odborná školení, workshopy a tréninky, kurzy angličtiny různé úrovně nebo Multisport kartu, s níž můžete vyzkoušet nejrůznější volnočasové aktivity.

Staňte se součástí nejkvalitnějšího obsahu, který v ČR vzniká. Pojďte pracovat do mediálního domu Economia. Pošlete nám své CV.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

Kontakt

Andrea Vykopalová

Chci na tuto pozici Všechny volné pozice