Controller

Chci na tuto pozici

Controller

Co Vás na této pozici čeká?

 • Práce s finančními i podnikovými daty: budete se podílet na pravidelné účetní závěrce a sestavovat a analyzovat svěřené reporty
 • Zodpovědnost za koordinaci, včasnou a kvalitní přípravu podkladů pro vedení společnosti, včetně souvisejících komentářů
 • Tvorba podnikových a produktových plánů (budget, forecast, dlouhodobější výhledy) a správa souvisejících modelů pro plánování
 • Spolupráce s kolegy z produktového oddělení, kterým budete pomáhat porozumět a interpretovat finanční a jiné metriky
 • Sestavení "business case" dle potřeb vedení společnosti

Co očekáváme od nového kolegy?

 • Vidíte za čísly příběh, kterému dokážete porozumět, vysvětlit ostatním a obhájit si jej? Přemýšlíte projektově?
 • Nebojíte se ponořit do detailu reportů a procesů, ale zároveň jste schopni udržet si nadhled a vést pragmatickou diskuzi s kolegy?
 • Máte alespoň 2 roky zkušeností s prací v controllingu a tato práce vás baví?
 • Ovládáte velmi dobře Excel? Budete spravovat komplexnější reporty, modely pro plánování a prezentace pro vedení. Pokročilá znalost Excelu / PPT je tak opravdu nutnost, znalost VBA velmi vítána.
 • Máte uživatelskou zkušenost s BI? Praxe s tvorbou a správou reportů v Tableau, GoodData, či podobných nástrojích bude vaší výhodou. SQL není podmínkou, ale určitě budete mít příležitost se v této oblasti rozvíjet.
 • Znáte vztahy v účetnictví? Dokážete si finanční transakce rozebrat na jednotlivé kroky a určit, co se objeví v jakém finančním výkazu?
 • Chcete se v controllingu dále rozvíjet a baví vás samostatná i týmová práce?

Co Vám nabídneme my?

Práci ve stabilním týmu pro jeden z největších mediálních domů v ČR, která Vás bude bavit a ve které budete moct realizovat své nápady.

Jako zaměstnanec Economie můžete využít týden dovolené navíc, sickdays nebo pracovat z domova v rámci home office. Rovněž vám poskytneme techniku potřebnou k Vaší práci a plně hrazené stravenky. Neomezujeme zaměstnance striktním dress codem ani přesnými příchody.

Economia se nachází v atraktivní části Prahy – Karlíně, který se vyznačuje skvělou dopravní dostupností ze všech koutů Prahy a také vysokou koncentrací skvělých kaváren a restaurací.
Týmová práce je pro Economii zásadní, proto pořádáme pravidelné teambuildingy, firemní akce a večírky k utužení vztahů napříč všemi týmy.
Podporujeme pracovní i osobní rozvoj zaměstnanců – nabízíme různá odborná školení, workshopy a tréninky, kurzy angličtiny různé úrovně nebo Multisport kartu, s níž můžete vyzkoušet nejrůznější volnočasové aktivity.

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám své CV a my se brzy ozveme.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

 

Kontakt

ECONOMIA a.s.
Andrea Vykopalová

Chci na tuto pozici Všechny volné pozice