Editor/ka speciálních projektů

Staň se součástí mediálního domu Economia, ve kterém každý den vzniká deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom, Respekt a řada dalších titulů v tištěné i digitální podobě.

Chci na tuto pozici

Co budete dělat?

  • mít zodpovědnost za průběh a úspěšnou realizaci obsahových a partnerských projektů v on-line i printu, jde například o tematické magazíny, novinové přílohy a partnerské projekty na klíč
  • vytvářet webové projekty od nástřelu obsahu až po realizaci textů
  • editovat články na web i do printu- vytvářet čtivý obsah na témata napříč společností
  • komunikovat s autory a grafiky, aby výsledek byl co nejlepší
  • komunikovat s klienty a hledat řešení, které bude mít smysl pro ně i čtenáře
  • vymýšlet nové možnosti oslovení čtenářů i klientů

Koho hledáme?

  • máte alespoň tříleté zkušenosti s editací a psaním webových článků (externí přispívání na web nestačí)
  • dokážete správnou editací posunout text do vyšších úrovní
  • umíte napsat čtivý a srozumitelný text na jakékoliv téma
  • zvládnete skvěle zrealizovat projekt od zadání po publikaci
  • baví vás vymýšlet zajímavý obsah pro čtenáře i firmy
  • čtete, píšete a mluvíte anglicky či jiným světovým jazykem
  • tušíte, co je Infogram a jak se v něm vyrábějí infografiky
  • jste kreativní, baví vás pracovat a máte ochotu se učit novým věcem
  • jste proklientsky orientovaní, umíte jednat s lidmi

Co vám nabízíme na oplátku?

Jako zaměstnanec Economie můžete využít týden dovolené navíc, sickdays nebo pracovat z domova v rámci home office. Rovněž vám poskytneme techniku potřebnou k vaší práci a plně hrazené stravenky. Neomezujeme zaměstnance striktním dress codem ani přesnými příchody.

Economia se nachází v atraktivní části Prahy – Karlíně, který se vyznačuje skvělou dopravní dostupností ze všech koutů Prahy a také vysokou koncentrací skvělých kaváren a restaurací.
Týmová práce je pro Economii zásadní, proto pořádáme pravidelné teambuildingy, firemní akce a večírky k utužení vztahů napříč všemi týmy.
Podporujeme pracovní i osobní rozvoj zaměstnanců – nabízíme různá odborná školení, workshopy a tréninky, kurzy angličtiny různé úrovně nebo Multisport kartu, s níž můžete vyzkoušet nejrůznější volnočasové aktivity.

Staňte se součástí nejkvalitnějšího obsahu, který v ČR vzniká. Pojďte pracovat do mediálního domu Economia. Pošlete nám své CV a ukázky předchozí práce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Economia, a.s.

Kontakt

Šárka Hanzelínová

Chci na tuto pozici Všechny volné pozice