JavaScript (React nebo Node) vývojář pro Centrum.cz

Pojďte nám pomoci rozvíjet rozcestník, který je vstupní branou do online světa pro více jak 4 miliony uživatelů každý měsíc.

Chci na tuto pozici

Pojďte nám pomoci rozvíjet rozcestník, který je vstupní branou do online světa pro více jak 4 miliony uživatelů každý měsíc.

JavaScript (React nebo Node) vývojář pro Centrum.cz

Chtěli byste pracovat na velkých projektech, kde výsledky Vaší práce sledují statisíce uživatelů? Zajímají Vás média a dění kolem Vás? Pojďte nám pomoci s rozvojem našich produktů jako Aktuálně.cz, DVTV, iHNed.cz či Centrum.cz, které patří mezi špičku na tuzemském mediálním trhu. Pod střechou naší stylové karlínské budovy toho vzniká opravdu hodně, a přesto, nejsme rigidní korporace, ale mediální dům s friendly atmosférou.

Koho hledáme?

Pro náš vývojový tým hledáme komunikativního týmového hráče, React nebo Node vývojáře, který má zkušenosti s psaním aplikací, které běží v AWS či na jiné cloudové službě. Výhodou je znalost serverless computing nebo zkušenosti s DevOps či správou linuxových serverů. Píšeme hodně testů, infrastrukturu máme popsanou v kódu (Infrastructure as code) a staráme se o ni sami jako DevOps.

Nevyžadujeme supermana, který bude znát úplně všechno od klienta po server, ale protože je náš tým složený ze zkušených vývojářů, kteří píšou jak frontend, tak backend, tak se jimi brzo stanete :-) S kódováním HTML, CSS a vymýšlením UX nám pomáhají kolegové z frontend týmu.

Děláme si pravidelné code-reviews, takže jsme zvyklí dávat i přijímat feedback. Máme v týmu takovou tu domácí atmosféru, která je pro nás hodně důležitá a chceme někoho, kdo mezi nás zapadne.

Na čem a jak pracujeme?

Iterujeme po malých částech tak, abychom nedělali nic do šuplíku. Sprinty máme dvoutýdenní, děláme plánovačky, dema, retra i denní stand-upy. Neměříme si čas, ale sledujeme velocitu a daří se nám posouvat i velké věci.

Náš hlavní projekt je homepage Centrum.cz, která je velmi navštěvovaná a máme s ní velké plány. Předloni prošla úspěšným přepisem do ReactJS, takže nemáme technologické dluhy, protože se je snažíme splácet od samého začátku.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

 

Kontakt

ECONOMIA a.s.
Andrea Vykopalová

Chci na tuto pozici Všechny volné pozice