Team leader obchodního týmu v mediálním domě

Economia, a.s. hledá zkušeného a energického sales manažera se zodpovědností za vedení 5-členného týmu. Pro to, abyste uspěli potřebujete zkušenost s vedením lidí, B2B obchodem a prodejem mediálních služeb.

Chci na tuto pozici

Co Vás čeká?

  • Vedení 5-členného týmu Key Account Managerů (retence i akvizice), kteří prodávají významným klientům mediální prostor (jak online, tak print)
  • Rozvíjení konzultačního prodeje při práci s klienty i obchodníky
  • Efektivní práce s portfoliem cca 600 firem
  • Samostatné vedení a uzavírání obchodních případů – print, on-line reklama, digitální plochy
  • Aktivní práce s klienty, navazování vztahů a udržování vztahů s klíčovými osobami na straně klientů – významné velké firmy
  • Kreativní tvorba řešení pro klienty/obchodníky na základě jejich potřeb a plánů

Jakého člověka hledáme?

  • Zkušeného a energického sales manažera, který má min. 3 roky zkušeností s vedením lidí, s B2B obchodem a prodejem mediálních služeb
  • Člověka, který má ”obchodování v krvi“, má tah na branku, drive a baví ho práce s klienty v terénu
  • Leadera, který ukáže svému týmu v praxi, jak se přinese obchod a zároveň podpoří, pomůže obchodníkům v průběhu schůzky, když je potřeba
  • V praxi uplatňuje hands-on management a má autentický people management (posouvá a motivuje lidi)
  • Člověka se zkušenostmi z médií/e-commerce
  • Zodpovědného a energického profesionála, který půjde příkladem ostatním

Na co se můžete těšit?

  • Možnost spoluvytvářet budoucnost unikátního mediálního domu v České republice
  • Na práci v pestrém a velmi chytrém prostředí
  • Možnost rozvíjet funkční styl fungování obchodníků
  • Na velkou míry samostatnosti a seberealizace

Jako zaměstnanec Economie můžete využít týden dovolené navíc, sickdays nebo pracovat z domova v rámci home office. Rovněž Vám poskytneme techniku potřebnou k Vaší práci a plně hrazené stravenky. Neomezujeme zaměstnance striktním dress codem ani přesnými příchody.

Economia se nachází v atraktivní části Prahy – Karlíně, který se vyznačuje skvělou dopravní dostupností ze všech koutů Prahy a také vysokou koncentrací skvělých kaváren a restaurací.
Týmová práce je pro Economii zásadní, proto pořádáme pravidelné teambuildingy, firemní akce a večírky k utužení vztahů napříč všemi týmy.
Podporujeme pracovní i osobní rozvoj zaměstnanců – nabízíme různá odborná školení, workshopy a tréninky, kurzy angličtiny různé úrovně nebo Multisport kartu, s níž můžete vyzkoušet nejrůznější volnočasové aktivity.

Pojďte pracovat do mediálního domu Economia. Pošlete nám své CV

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

Kontakt

Andrea Vykopalová

Chci na tuto pozici Všechny volné pozice