Controller

Chci na tuto pozici

Controller

Koho hledáme?

  • Hledáme týmového hráče s lidským přístupem, který si umí udržet nadhled, dobře formuluje své myšlenky a rád pracuje s čísly. Rozhodující je pro předchozí zkušenost na pozici controllera (alespoň 2 roky), chuť a vůle se v oblasti controllingu a datové správy dále rozvíjet a získat nové zkušenosti.

Co očekáváme od nového kolegy?

  • Excel, na velmi dobré úrovni.
  • Bavilo by vás připravovat finanční reporty a finanční plány, sledovat výkonnost našich produktů a interpretovat tato data pro vedení? Vidíte za čísly příběh, kterému dokážete porozumět, vysvětlit ostatním a obhájit si jej?
  • Nebojíte se ponořit do detailu reportů a procesů, ale zároveň jste schopni udržet si nadhled a vést pragmatickou diskuzi s kolegy?
  • Máte uživatelskou zkušenost s BI? Praxe s tvorbou a správou reportů v Tableau, GoodData, či podobných nástrojích bude vaší výhodou.
  • Znáte základní vztahy v účetnictví?

Pokud jste na otázky odpovídal kladně, pak hledáme právě Vás! Pošlete nám své CV a my se brzy ozveme.

Co Vám nabídneme my?

Práci ve stabilním týmu pro jeden z největších mediálních domů v ČR, která Vás bude bavit a ve které budete moct realizovat své nápady.

Jako zaměstnanec Economie můžete využít týden dovolené navíc, sickdays nebo pracovat z domova v rámci home office. Rovněž vám poskytneme techniku potřebnou k Vaší práci a plně hrazené stravenky. Neomezujeme zaměstnance striktním dress codem ani přesnými příchody.

Economia se nachází v atraktivní části Prahy – Karlíně, který se vyznačuje skvělou dopravní dostupností ze všech koutů Prahy a také vysokou koncentrací skvělých kaváren a restaurací.
Týmová práce je pro Economii zásadní, proto pořádáme pravidelné teambuildingy, firemní akce a večírky k utužení vztahů napříč všemi týmy.
Podporujeme pracovní i osobní rozvoj zaměstnanců – nabízíme různá odborná školení, workshopy a tréninky, kurzy angličtiny různé úrovně nebo Multisport kartu, s níž můžete vyzkoušet nejrůznější volnočasové aktivity.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Pernerova 673/47, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

ECONOMIA a.s.

 

Kontakt

ECONOMIA a.s.
Andrea Vykopalová

Chci na tuto pozici Všechny volné pozice